Bournemouthi rikthehet në lojë, Wilson realizon supergol (video)

25 gusht 2019 | 15:53

Pas dy golave të Manchester City, AFC Bournemouth është rikthyer në lojë duke shënuar në minutat shtesë të pjesës së parë për 1-2.

Sergio Aguero dhe Raheem Sterling realizuan për mysafirët, kurse Harry Wilson është golashënues i vendasve.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Manchester City është duke e fituar ndeshjen ndaj AFC Bournemouth…