Broja mund të huazohet te Fulhami

28 nëntor 2023 | 11:00

Mediat në Britaninë e Madhe, shkruajnë se ekipi i Chelsea është i gatshëm ta japë Armando Brojën si hua te ekipi i Fullhamit.

Sipas “Daily Mail”, Fullham është interesuar për sulmuesin kuqezi, lëvizje që mund të ndodhë në merkaton e janarit.

Broja bëri debutimin e tij të parë që nga rikthimi në gjendje të plotë në një fitore 2-0 kundër Fulham më 2 tetor. Ai është paraqitur gjashtë herë në të gjitha përballjet, duke shënuar një gol dhe duke dhënë një asistim.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
E përditshmja zvicerane, Neue Zurcher Zeitung ka risjellë në vëmendje…