I burgosuri në Dubravë vdiq nga arresti kardiak

09 janar 2018 | 20:44

Zyrtarët e shërbimit korrektues dhe mjekët e spitalit rajonal të Pejës kanë thënë se kanë bërë të pamundurën që ta shpëtojnë nga vdekja të burgosurin, Hamza Abazajn, por e patën të pamundur.

Tani, kërkohet që të ketë një spital në burgun e Dubravës, ose trajtim më të mirë për ata që vuajnë dënimet.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një vendim i Gjykatës Administrative ka bërë që zgjedhjet e…