Butrinti nuk ka vetëm vendin e parë, por shtatë vendet e para

14 janar 11:35

Nuk ka ndodhur kurrë më parë në historinë e “Top Awards”, por Butrint Imeri ka vendosur të sjellë një rekord të ri pasi artisti ka arritur ta zë jo vetëm vendin e parë, por shtatë vendet e para.

Duket se paraqitja e artistit në programin “Shiko kush luan” ka dhënë frytet e veta, pasi menjëherë pas kësaj pjesëmarrjeje fansat e kanë renditur menjëherë në kreun e 100 këngëve më të bukura të muzikës moderne shqiptare.

Pauza e shkurtër e Butrintit në muzikë ka bërë që artisti të jetë më i fuqishëm se kurrë në treg dhe këtë e tregon më së miri ky klasifikim i ditës së sotme.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktori i Hollywoodit, Brad Pitt, ka folur hapur për problemet…