Celine Dion dhe kujtimet për njeriun e zemrës

08 shkurt 11:47

Humbja dy vjet më parë e njeriut të saj të zemrës ende vazhdon të mbetet plagë e madhe për të. Bëhet fjalë për këngëtaren e famshme Celine Dion, e cila dy vjet më parë humbi bashkëshortin, i cili vdiq nga sëmundja e kancerit.

“Edhe pse ai ka ikur, unë ende vazhdoj të flas me të. Angelil gjithmonë ka dashur që unë të vazhdoj të performoj në skenë”, ka thënë Dion.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Karrierën e ka nisur në moshë shumë të re në…