Çfarë po ndodh me tifozen më seksi në botë pas Europianit?

11 korrik 2024 | 12:39

Ajo u cilësua si tifozja më seksi në botë gjatë Botërorit “Katar 2022”. E kuptuar që është fjala për Ivana Knoll, e cila vendosi që të ‘shkëlqente’ edhe në Kampionatin Eurpian 2024 në Gjermani.

Modelja kroate ndoqi nga afër të gjitha ndeshjet e Kombëtares së Kroacisë, duke marrë vëmendjen e tifozëve në stadium.

Pas këtij kompeticioni, 31-vjeçarja duket se po kalon pushimet në Split të Kroacisë.

E veshur me bikini, Ivana nuk ka nguruar që të nxjerrë në pah hiret e saj bombastike, duke ngritur akoma dhe më shumë temperaturat në këto ditë të nxehta vere.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sulmuesi italian Mario Balotelli mund të luajë në Brazil sezonin…