Chelsea, 50 milionë euro për Donnaruman

13 qershor 15:23

Skuadra e Chelseat ka ofruar 50 milionë euro për blerjen e Gianluigi Donnarumas nga AC Milan, raporton “The Sun”.

Madje drejtuesit e skuadrës angleze janë gati të përfshijnë në marrëveshje edhe sulmuesin Alvaro Morata, i cili nuk ka treguar gjithë potencialin në Londër, derisa në anën tjetër mund të jetë shumë i vlefshëm për skuadrën kuqezi.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë (MAShT), Shyqiri Bytyqi, ka…