Chelsea mposhti Fulhamin

02 dhjetor 14:49

Skuadra e Chelseat ka shënuar fitore në ndeshjen ndaj Fulhamit, me rezultat 2-0.

Pedro në pjesën e parë dhe Ruben Loftus-Cheek në pjesën e dytë shënuan golat e fitores për skuadrën e Chelseat, që vazhdon të ndjek Liverpoolin dhe Manchester Cityn që renditen në pozitat para në Premier Ligë.

Nga ora 15:05 fillon derbi në mes Arsenalit dhe Tottenham Hotspur.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Hondurasi ka prodhuar filxhanin më të madh të kafesë në…