Chelsea refuzon Barcrlonën për Willianin

26 qershor 11:10

Chelsea ka marrë një një tjetër ofertë konkrete për njërin nga yjet e skuadrës. Bëhet fjalë për braziliani Willian.

Për brazilianin i cili njihet për aftësistë e tij ka bëtë ofertë Barcelona dhe Atletico Madrid. Me shumë mundësi Coutinho do largohet nga Barcelona dhe drejtuesit e katalanasve menduan se zgjidhja ideale është Willian.

Edhe Atletico Madrid kërkon zëvendsimin e Griezman që largohet mga Atletiko dhe një opsion për madrilenët shikohej tekniku brazilian.

Chelsea ka refuzuar ofertën prej 35 milion pandesh. Pas largimit të Hazard që u transferua tek Real Madrid, londinezët nuk mund të humbasin dhe një lojtar tjetër krahu.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Konferenca e katërt shkencore ndërkombëtare “The East of the West…