Chris Brown me album të ri

11 dhjetor 12:05

Chris Brown ka paralajmëruar albumin e ri që pritet të dalë në vitin 2019. Ky album do të emërtohet “Indigo” dhe do të dalë menjëherë pas festave të fundvitit.

Më pas priten të publikohen këngët “Privacy”, “Questions”, “Party” e shumë të tjera. Po në këtë album do të jetë edhe kënga e tij së bashku me reperin Drake dhe një këngë tjetër me këngëtaren Ella Mai.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia e Kosovës në një komunikatë për media ka bërë…