Chris Hemsworth kthehet në ShBA

11 qershor 11:28

Chris Hemsworth është parë i buzëqeshur në aeroport në Newark, Nju Jersey. Aktori 35-vjeçar kishte të veshur një bluzë të bardhë të kombinuar me një palë xhinse dhe syze, gjatë kthimit në Shtetet e Bashkuara.

Javën e kaluar Chris dhe Tessa Thompson udhëtuan në Evropë për ta promovuar “Men in Black: International, që del më 14 qershor. Nëse ju ka humbur, Chris kohët e fundit njoftoi se do të pushojë pak nga aktrimi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bushwick Bill, 52-vjeçar, ka humbur betejën me kancerin në pankreas.…