Christina Aguilera i rikthehet muzikës

25 janar 2018 | 12:38

Që nga publikimi i albumit të saj të tetë “Lotus” në vitin 2012, Christina Aguilera i është përkushtuar shumë pak muzikës.

Ajo ka publikuar një ose dy këngë gjatë këtyre viteve, duke ngacmuar se një album do të vinte në një të ardhme të afërt. Dhe, mesa duket, kjo ditë po vjen pasi ylli i popit me anë të një postimi në “Instagram” ka lajmëruar se një album i ri po vjen.

Aguilera ka publikuar foto nga ylli i saj në Hollywood “Walk of Fame” me shkrimin e fansave: “Ku është albumi i ri?” Dhe Christina iu përgjigj: “Po vjen…”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Blue Ivy, Sir dhe Rumi janë tre fëmijët e këngëtares…