Çifti i famshëm rikthehet sërish bashkë

02 mars 12:39

Katy Perry dhe Orlando Bloom kanë konfirmuar se janë rikthyer sërish bashkë të mërkurën.

Çifti i famshëm ka bërë një udhëtim romantik në Pragë.

Këngëtarja është fotografuar duke shëtitur me aktorin, në mes të thashethemeve se kanë ringjallur marrëdhënien e tyre.

Dyshja e famshme u nda pas një viti romantik marsin e kaluar, por u zbulua rikthimi i tyre gjatë një udhëtimi në Maldive muajin e kaluar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kylie Jenneri është kthyer për ta bërë atë që di…