Kylie Jenner rikthehet me poza të reja

02 mars 12:38

Kylie Jenneri është kthyer për ta bërë atë që di më mirë, të pozojë para fotoaparatit dhe menjëherë ka tërhequr vëmendje me pozat e reja.

Pjesëtarja e klanit Kardashian/Jenner në fillim të këtij muaji u bë nënë për të herë të parë duke sjellë në jetë foshnjën që e ka pagëzuar Stormi.

Nuk ka vonuar shumë dhe 20-vjeçarja është angazhuar për reklamimin e produkteve të linjës së saj ‘Kylie Cosmetics Weather Collection’. Natyrisht se ajo nuk ka sjellë fotografi të trupit, por është fokusuar te fytyra e saj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Prekazi, një krim serb i shekullit (2) Basri Musmurati Pas…