Çitaku: Kosova nuk është e Albin Kurtit, qeveritë shkojnë e vijnë

30 tetor 19:00

Nënkryetarja e PDK-së, Vlora Çitaku ka shprehur kritika ndaj Qeverisë Kurti.

Ajo përmes një shkrimi në Facebook, tha se Kosova nuk është e Albin Kurtit. Sipas saj, Qeveritë shkojnë e vijnë, ndërsa Kosova

“Kosova nuk është e Albin Kurtit. Kosova është mëmëdheu ynë. Shtëpija jonë e përbashkët. Qeveritë shkojnë e vijnë, e Kosova është e përjetëshme. Opozita e mëherëshme, padurimin ndaj udhëheqësve të kohës e ka shndërru në mohim ndaj Kosovës dhe gjithçkaje. Nuk guxojmë të biejm në atë grackë.

Kosova e ëndërrave tona ka me u jetësu”, tha ajo.

Postimi i poltë

Kosova nuk është e Albin Kurtit. Kosova është mëmëdheu ynë. Shtëpija jonë e përbashkët.
Qeveritë shkojnë e vijnë, e Kosova është e përjetëshme.
Opozita e mëherëshme, padurimin ndaj udhëheqësve të kohës e ka shndërru në mohim ndaj Kosovës dhe gjithçkaje.
Nuk guxojmë të biejm në atë grackë.
Kosova e ëndërrave tona ka me u jetësu.
Bashkë. #PDK

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Muri i sigurisë ka rënë. Pengesa e fundit që ndante…