City i shtohet garës për Griezmannin

25 janar 2018 | 15:05

Pas Barcelonës dhe Manchester United garë për transferimin e sulmuesit, Antoinne Griezmann i është shtuar edhe Manchester City.

Lajmin e ka bërë të ditur tabloidit britanik “The Sun”. Besohet se trajneri Pep Guardiola për francezin është gati të ofroj 30 milionë euro dhe kartonin e Sergio Agueron, i cili në të kaluarën ishte pjesë e Atletico Madridit.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, nuk është duke marrë pjesë…