Crystal Palace-Newcastle, 1-1

04 shkurt 17:09

Ndeshja e parë e Premier Ligës që u zhvillua sot (e diel) në mes Crystal Palace dhe Newcastle United përfundoi me rezultat 1-1.

Mysafirët shënuan të parët në pjesën Mohamed Diame, kurse në pjesën e dytë vendasit barazuan nga penalltia, kurse shënoi Luka Milivojeviq.

Nga ora 17:30 zhvillohet derbi i Premier Ligës në mes Liverpooli dhe Tottenham Hotspur.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Juventusi ka treguar formë të lartë të dielën ku e…