‘Dardanët’ në nxehje (video)

14 nëntor 20:24

Futbollistët e të dyja përfaqësuesve janë dalë në nxehje, kurse kanë mbetur me pak se njëzetë minuta deri në fillimin e ndeshjes Çeki-Kosovë.

Ekipi i gazetës “Epoka e re” gjendet në stadiumin “Doosan Arena” dhe do t’iu mbajë të informuar për më të rejat nga ndeshja kualifikuese për “Euro 2020”.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Turqia ka siguruar kualifikimin për në Kampionatin Evropian 2020. Turqit…