‘Dardanët’ nisen për në Belfast

23 shtator 12:07

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll është nisur sot paradite për në kryeqytetin e Irlandës së Veriut, ku të shtunën, do ta zhvillojë ndeshjen e parafundit në kuadër të këtij edicioni në Ligën e Kombeve.

“Dardanët” nën drejtimin e përzgjedhësit Alain Giresse janë përgatitur për këtë ndeshje që nga dita e hënë, teksa sot pasdite në orën 17:30 sipas kohës lokale në Belfast do ta mbajnë stërvitjen e fundit para ndeshjes.

 

Mund të jetë një imazh i 5 persona dhe ambiente të jashtme

 

Mund të jetë një imazh i 6 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të jashtme

 

Mund të jetë një imazh i 6 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të jashtme

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Greva në arsim ka hyrë në javën e katërt dhe…