Davidi dhe Victoria në krizë?

01 shkurt 10:44

Edhe pse gjithmonë janë përpjekur të sjellin në publik imazhin e familjes së përkryer, duket se një prej martesave më të forta në jetën e shoubizit po kalon ditë krize.

Bëhet fjalë për ish-futbollistin David dhe ikonën e modës Victoria Beckham, të cilët, sipas tabloidit “The Sun”, po kalojnë ditë të vështirë në martesën e tyre disavjeçare.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mijëra letra të padorëzuara janë gjetur nga policia italiane në…