De Bruyne: Mund ta fitojmë Premierë Ligën

16 shtator 17:36

Ylli i Manchester Cityt, Kevin de Bruyne, ka thënë se ende kanë shpresa për ta fituar Premierë Ligën.

“Mund të fitojmë me pikë të njëjta si në sezonin e kaluar. Është shumë vështirë dhe duam të dalim të parët. Nuk ka rëndësi mënyra. Sezonin e kaluar ishim shtatë pikë mbrapa, mirëpo ia dolëm. Askush nuk është i zemëruar me njëri-tjetrin. Të gjithë bëjnë gabime. Të mërkurën ndeshja ndaj Shahktarit do të jetë e rëndësishme”, ka thënë De Bruyne.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në ditën e parë të vitit shkollor, Policia e Shtetit…