Demi në vëmendjen e milionerit gjerman

09 shkurt 13:08

Dizenjuesi i njohur milioner Philipp Plein është duke shijuar tashmë jo vetëm suksesin, por dhe lidhjen me modelen Lucia Bartoli.

Pavarësisht kësaj të fundit, në vëmendjen e gjermanit 41 vjeçar është vendosur dhe britanikja e kolme Demi Rose.

Plein ka publikuar një foto të ish-të dashurës së Tyga në Instagram, ku ajo kishte veshur çizmet e firmës së tij.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mateo Politano iu bashkua Napolit në muajin janar dhe debutoi…