Deputetja përmallohet për babanë e ndjerë

30 tetor 10:13

Deputetja e PDK-së, Ariana Musliu – Shoshi, në studion e “Kendiv” rrëfeu shumë edhe nga jeta e saj personale. Ajo ndau momente dhe kujtime me babën e saj të ndjerë, me të cilin tha se ka qenë shumë e lidhur.

“Babai im ka vdekur para 6 vitesh, por nuk ka ditë që unë nuk e kujtoj”, tha ajo.

Vazhdoi duke thënë po ashtu se gjitha të arriturat ai kushton atij.

Video në linkun më poshtë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Tre persona janë arrestuar, pasi në veturë iu janë gjetur…