Don Xhoni publikon projektin e ri

15 nëntor 2023 | 12:30

Artisti i njohur, Don Xhoni, ka publikuar prokjetin e tij më të ri.

“Ju përshëndes” quhet kënga e Don Xhonit, e cila është sjellur me videoklip.

Muizka është prodhuar nga Rzon, videoklipi nga Sekuencë, dhe tekstin e ka shkruar vet artisti.

Më poshtë kënga:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Enver…