Dortmundi kualifikohet në gjysmëfinale të Kupës

02 mars 22:47

Borussia M’Gladbah u përballë me Borussia Dortmund, me këta të fundit që fituan 0-1 dhe u kualifikuan në gjysmëfinalen e Kupës së Gjermanisë.

Jadon Sancho realizoi golin e fitores, pas një aksioni perfekt të verdhezinjve. Më parë Haaland kishte shënuar, por VAR ia hoqi golin.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pothuajse 70% e amerikanëve do ta marrin vaksinën sapo të…