Dragusha merr pozitë të lartë në Federatën Ballkanike

23 maj 13:17

Sabri Dragusha merr pozitë të lartë në Federatën e Bodybuildingut dhe Fitnessit.

Sekretari Gjeneral i Federatës së Bodybuildingut dhe Fitnessit të Kosovës, Sabri Dragusha me datë 22 maj u zyrtarizua me postin e sekretarit Gjeneral të Federatës Ballkanike të Bodybuildingut dhe Fitnessit.

Me këtë rast Dragusha ka falenderuar për besimin e dhënë: presidentin e IFBB, Rafael Santonja, presidentin e IFBB Balkan, Gabriel Toncean me stafin e Federatës Ballkanike si dhe
presidentin e Federatës të Bodybuildingut dhe Fitnessit të Kosovës, Esat Lata së bashku me stafin dhe sportistët.

(V.Z / Epoka e re)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i  Kosovës, Hashim Thaçi, ka përkujtuar masakrën në burgun…