Drita liron Bakajn

21 janar 14:43

Portieri nga Shqipëria, Edvan Bakaj nuk do të jetë më pjesë e skuadrës së Dritës nga Gjilani.

Skuadra kampione e Kosovës ka njoftuar se me marrëveshje të dyanshme ka shkëputur bashkëpunimin me portierin Bakaj, i cili nuk kishte arritur të përshtatët ashtu siç duhet në skuadrën e Dritës.

“Bakaj erdhi në verë nga Liria e Prizrenit por që nuk u përshtatë mirë me klubin dhe me marrëveshje të dyanshme janë ndarë rrugët. FC Drita e falënderon Vanin për kontributin e dhënë dhe i dëshiron suksese në karrierë”, thuhet në njoftimin e Dritës.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ka filluar takimi i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, me…