Dua Lipa, mahnitëse në koncertin e “Jingle Ball”

09 dhjetor 2018 | 14:30

Këngëtarja shqiptaro-britanike Dua Lipa po vazhdon të shijojë suksese të shumta në skenën ndërkombëtare dhe në koncertin “Jingle Ball” të mbajtur në Filadelfia ajo ka shkëlqyer.

Lipa ka performuar për mijëra fansa hitet e saj më të fundit, duke ‘ndezur’ skenën. Por, ajo ka rrëmbyer vëmendjen edhe me veshjen, pasi me bluzën e zezë dhe fustanin e shkurtër ngjyrë mente dukej shumë atraktive.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Çifti i çuditshëm, Brad Pitt dhe Angelina Jolie, sipas disa…