Duda Balje për rastin në Pejë: E papranueshme, të shohim reagimin e shtetit

02 nëntor 16:01

Duda Balje, deputete në Kuvendin e Kosovës, ka reaguar rreth rastit të tmerrshëm që ka ndodhur në shtëpinë e të moshuarve në Pejë, ku përmes një video të shpërndarë, shihet se si infermieret rrahin një grua të moshuar.

Balje në “Facebook”, ka shkruar se kjo është e papranueshme dhe se infermieret duhet të mbajnë përgjegjësi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka dënuar rastin…