Dumoshi: Ngjarje e rëndë për Republikën vrasja e policit

24 shtator 2023 | 09:57

Deputetja e LDK-së, Vlora Dumoshi, ka thënë se vrasja e policit në veri është ngjarje e rëndë për Republikën.

“Ngjarje e rënd për Republikën. Ngushëllimet e mia më të përzemërta për familjën e policit z. Afrim Bunjaku, dhe gjithë qytetarëve të Kosovës. Policëve të plagosur, shërim të shpejtë!”, ka thënë ajo.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Behgjet Pacolli ka reaguar pas vrasjes së policit Afrim Bunjaku…