E rëndë, vdes në moshë të re ish-gazetarja dhe aktorja Teutë Tmava

05 korrik 12:04

Ka vdekur ish-gazetarja dhe aktorja e teatrit “Qëndresa” në Fushë Kosovë, Teutë Tmava.

Lajmin e ka bërë  me dije Ali Topalli në llogarinë e vet në “Facebook”.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dr.Luljeta Zhubi shpall të pavlefshme licencën me numër KO-00231-01-23.