E veshur me bikini të vogla, këngëtarja e famshme tregon pa komplekse …

21 shtator 14:41

Këngëtarja e famshme, Camila Cabello, është fotografuar një ditë më parë duke shijuar në maksimum rrezet e diellit në Miami. Ajo është kapur mat nga paparaci teksa ecte buzë detit e veshur me bikini të verdha, ose teksa lahej në det.

“Daily Mail” shkruan se 24-vjeçarja tregoi pa komplekse të pasmet dhe çdo pjesë tjetër të trupit, pavarësisht kilogramëve të tepërt dhe celulitit.

Tani që po shijon një pushim të vogël nga puna, këngëtarja dukej e qetë teksa notonte apo shëtiste nëpër rërë. Ajo kishte vënë disa aksesorë për të plotësuar look-un e saj dhe nuk kishte vënë asnjë pikë grimi në fytyrë, duke zgjedhur që plazhin ta shijojë ujë e sapun.

E veshur me bikini të vogla, këngëtarja e famshme tregon paE veshur me bikini të vogla, këngëtarja e famshme tregon paE veshur me bikini të vogla, këngëtarja e famshme tregon paE veshur me bikini të vogla, këngëtarja e famshme tregon paE veshur me bikini të vogla, këngëtarja e famshme tregon paE veshur me bikini të vogla, këngëtarja e famshme tregon paE veshur me bikini të vogla, këngëtarja e famshme tregon paE veshur me bikini të vogla, këngëtarja e famshme tregon paE veshur me bikini të vogla, këngëtarja e famshme tregon paE veshur me bikini të vogla, këngëtarja e famshme tregon paE veshur me bikini të vogla, këngëtarja e famshme tregon pa

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, së bashku me ministrin e…