E veshur shumë shkurt, Georgina ngre këmbën sipër në veturë (Foto)

10 tetor 16:48

Georgina Rodriguez ka provokuar me fotografinë e fundit.

Ajo ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja në rrjete sociale, ku shfaqet shumë joshëse.

Partnerja e futbollistit Cristiano Ronaldo së fundi ka udhëtuar për në Kinë, ku po punon për një projekt të ri.

Së fundi, ajo pozoi nga vetura, e veshur shumë shkurt, ndërsa kishte ngritur këmbën sipër dhe dukej shumë provokuese.

Për ndryshe, Georgina njihet edhe për format e përkryera trupore, për të cilat kujdeset në palestër.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shkruan: Fahredin Shehu Në “Asnjë ZË tjetër”, Sali Bashota nuk…