Edhe një aksident fatal në Kosovë, i katërti brenda ditës

02 gusht 20:08

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në orët e mbrëmjes në fshatin Trudë të Prishtinës, përkatësisht në hyrje të autostradës së Podujevës.

Lidhur me këtë, njësitet e Policisë së Kosovës kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Mësohet se aksidenti ka ardhur pasi që vetura që ka goditur vitktimën ishte futur në kahjen e kundër të autostradës, me  ç’rast ka rezultuar  me humbje të jetës së viktimës.

Në këtë pjesë të rrugës janë krijuar kolona të gjata.

Gjatë 24 orëve të fundit, në vend ka pasur edhe 3 aksidente të tjera me fatalitet, në të cilat kanë humbur jetën 4 persona./indeksonline

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nga ushqimi i pëllumbave në Venecia te ngrënia e çamçakëzit…