Edhe Shqipëria, mposhti Uellsin në “Elbasan Arena”

20 nëntor 2018 | 23:25

Ka përfunduar ndeshja në mes të Shqipërisë dhe Uellsit.

Shqipëria ka arritur ta mposht Uellsin në miqësoren që u zhvillua në ‘Elbasan Arena’.

Kombëtarja shqiptare fitoj me rezultat 1 me 0 ndaj asaj uellsiane.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, ka përgëzuar futbollistët e…