“El Clasico” e medieve përfundon pa fitues

09 mars 2019 | 16:02

Përballja e dy ekipeve më të mira në Media Ligë, “Epokës së re” dhe “Media Works”-it, ka përfunduar baras 2-2.

“Epoka e re” krijojë epërsinë e dy golave, por “Meda Works” me pas u rikthye fuqishëm në lojë dhe arriti të barazon rezultatin në 2-2. Këtë barazim e të dy ekipeve lidere e kanë shfrytëzuar “Klan Kosova” dhe “Infokus”-i që më fitoret ndaj “RTV Dukagjin”-it dhe “Telegrafi”-it e kanë ngushtuar diferencën e pikëve.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një djalë nga Strellci i Epërm i Deçanit është larguar…