El Shaarawy qëndron te Roma

30 korrik 2018 | 17:42

Reprezentuesi i Italisë në futboll, Stephan El Shaarawy insiston se nuk është duke menduar për largimin nga AS Roma.

“Nuk e mendoj largimin nga Roma pasi jam i lumtur këtu. Kam folur me klubin dhe trajnerin dhe jam i qetë. Unë e di se çfarë do klubi nga unë dhe anasjelltas”, pohuar El Shaarawy.

25-vjeçari ka luajtur për Genoan, Padovën, Milanin dhe Monacon.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, duke folur në debatin parlamentar…