Elton Johni anulon koncertet

08 shkurt 11:48

Këngëtari i njohur Elton John është mik i ngushtë i familjes mbretërore dhe ka pasur marrëdhënie të ngushta me princeshën Dianën.

Ylli i muzikës thuhet se ka anuluar dy koncerte për të marrë pjesë në dasmën mbretërore të princ Harryt dhe Meghan Markle në muajin maj, raporton “The Sun”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Humbja dy vjet më parë e njeriut të saj të…