Emily Ratajkowski, e mrekullueshme rrugëve të Nju Jorkut

11 tetor 11:34

Në çdo rast ajo e tregon se ka një trup dhe pamje modelueseje. Emily Ratajkowski u fotografua në Nju Jork, veshur me një xhaketë me lule dhe pa reçipeta.

27-vjeçarja dukej e mrekullueshme me këtë veshje. Modeluesja e kishte kombinuar xhaketën-fustan me një palë atlete.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Muaj më parë Gjergj Dedaj ishte propozuar të bëhej shef…