Emocionuese: U dhurohen befasisht çelësat e banesës derisa flisnin për skamjen (video)

27 maj 2018 | 22:26

Këtë javë, Shpëtim Desku në emisionin e tij i ka pasur disa mysafirë të veçantë.

Një çift nga Kaçaniku kishin ardhë në emisionin ‘n’KosovShow’ për të folur për skamjen dhe momentet e vështira që po kalojnë në një shtëpi e cila nuk është as e tyre. Përveç tyre mysafir tjetër në emision në pjesën e dytë ishte këngëtari Nikollë Nikprelaj.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një zjarr i madh ka përfshirë një pjesë të parkut…