Fazli Hoxha uron qytetarët për ‘Ditën e Forcës’

27 nëntor 17:12

Anëtari i Kryesisë së Nismës Socialdemokrate, njëherësh kryetar i degës së kësaj partie në Gjakovë, Fazli Hoxha, me rastin e ‘Ditës së Forcës’, ka shkruar në llogarinë e vet në “Facebook” se Kosova është më e sigurt me FSK-në, e cila deri në fund të vitit do të merr kompetenca shtesë për t’u transformuar në ushtri.

Ai ka uruar qytetarët për ‘Ditën e Forcës’.

Postimi i plotë i tij:

Kosova shënon sot ‘Ditën e Forcës’, FSK-së. Kjo forcë në vazhdimësi po vlerësohet si institucioni më i besueshëm 

në Republikën e Kosovës.

Sot, Kosova është më e sigurt me FSK-në, e cila deri në fund të vitit do të merr kompetenca shtesë për t’u transformuar në ushtri.

Urime Kosovë ‘Dita e Forcës’!

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Jeta dhe karriera e Lorik Canës tashmë vjen si film…