FFK-ja: Në qershor vijnë inspektorët e UEFA-s

15 maj 2018 | 17:52

Pas vendimit që ndeshja kryesore e këtij edicioni të mos zhvillohet në kryeqytet, Federata e Futbollit të Kosovës (FFK) ka njoftuar se në muajin e ardhshëm do të vijën për inspektorët e UEFA-s.

“Në pjesën e parë të muajt qershor do të vijnë inspektorët e UEFA-s, Mark Blackbourne  e Marshall Nicolaus, të cilët do të shohin nivelin dhe shkallën e kryerjes së punimeve në stadium dhe eventualisht do të japin mendimet e tyre për ndonjë vërejtje eventuale”, thuhet në njoftimin e FFK-së.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë (MAShT), Shyqiri Bytyqi, ka…