Film për jetën e Meghan Markles dhe Princ Harryt?

07 shkurt 2018 | 10:48

Kanë vetëm pak muaj që kanë realizuar fejesën e tyre, ndërkohë që janë shndërruar në personazhet më të dashura dhe jo vetëm në Mbretërinë e Bashkuar.

Bëhet fjalë për Princ Harryn dhe Meghan Markle për lidhjen e të cilëve do të realizohet një film. Lajmin e ka bërë me dije Lifetime, sipas së cilës, filmi do të titullohet “Harry & Meghan, A Royal Romance”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Postimet e saj me fotografi nudo po ia rrisin çdo…