Firmino: Alissoni më ka pyetur për Liverpoolin 

08 qershor 2018 | 13:43

Portieri i Romës, Alissoni, pas sezonit të jashtëzakonshëm me verdhekuqtë, ka përfunduar në shënjestrën e skuadrave gjigante si Real Madrid, Liverpool dhe Chelsea.

“Po, Alissoni më ka pyetur për Liverpoolin dhe shpresoj të vijë, por e di se e kërkojnë edhe skuadra të tjera”, ka thënë Roberto Firmino. Alisson pritet të jetë zëvendësues për Loris Kariusin, i cili ishte protagonisti negativ i finales së Ligës së Kampionëve.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
David Alaba ka thënë se nuk dëshiron të largohet nga…