Fitojnë Drita dhe Trepça ‘89

15 prill 16:56

Drita dhe Trepça ’89 kanë fituar sot në ndeshjet ndaj Vllazinisë së Pozharanit, përkatësisht Vëllaznimit.

Liderja e klasifikimit, Drita e mposhti Vllazninë me golat e Fidan Gërbeshit dhe Drilon Musajt në pjesën e parë.

Në anën tjetër 89-shi e fitoi përballjen me kuqezinjtë e Gjakovës (3-0), kurse dy gola në ketë ndeshje i shënoi Otto John dhe një tjetër e shtoi Lapidar Lladrovci.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)  

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-zëvendëskryeministrja e Kosovës, Edita Tahiri, e ka quajtur pa vizion…