Fitore minimale e Prishtinës në ‘Fadil Vokrri’

23 nëntor 2019 | 17:11

FC Prishtina ka arritur fitore ndaj Trepçës ’89 (1-0). Golin e vetëm e shënoi Ahmed Januzi, në minutën e 55-të.

Me këtë fitore Prishtina shkon në kuotën e 30 pikëve dhe mban vendin e katërt në Superligë. Derisa 89-shi është në vendin e tetë me 20 pikë.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Xhiroja e 12-të e Superligës së Kosovës në basketboll do…