Flamur i madh te rrethi me imazhet e ish-komandantëve të UÇK-së që janë në Hagë

28 nëntor 09:28

Sot, me rastin e Ditës së Flamurit,  për nder të ish-komandantëve të UÇK-së që janë në Hagë, te rrethi i spitalit është ngrehur një flamur i madh me imazhet e ish-komandantëve të UÇK-së që janë në Hagë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri Albin Kurti dhe kabineti qeveritar kanë bërë homazhe sot…