‘Floil’, dhuron dashni në festat e fundvitit!

15 dhjetor 2017 | 11:49

Ne e dimë se sa e rëndësishme është familja, sidomos gjatë kohëve festive, prandaj “Floil” është këtu që të ndryshojë jetën e njerëzve përmes ushqimit.

Që nga lansimi i “Floil”-it në treg, ai është shndërruar në produktin e preferuar të njerëzve për shkak se nuk ka erë të pakëndshme gjatë përgatitjes dhe është 100 për qind i rafinuar.
Ushqimi i shëndetshëm duhet që vazhdimisht të plotësohet me vitamina, andaj duke përdorur vajin “Floil”, ju do të keni në duar një shishe vaji të mbushur me vitaminat “K” dhe “E” të cilët i kontribuojnë forcimit imunitar të shëndetit tuaj.

Pasioni me të cilin është prodhuar “Floil” mund të zbërthehet në një listë përbërësish të nxjerrë me xhelozi nga toka e Kosovës, prandaj kur të përdorni këtë vaj ta keni parasysh se po shijoni traditën shqiptare përmes ushqimit. “Floil” është këtu për të dhuruar dashni në festat e fundvitit!

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Përmes një postimi në llogarinë e vet në “Facebook”, Shpend…