City – Southampton, formacionet e mundshme

04 nëntor 2018 | 12:12

Nga ora 16:00 në “Etihad Stadium” zhvillohet ndeshja e Premier Ligës në mes Manchester Cityt dhe Southamptonit.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Waney Rooney mund të rikthehet të luajë me kombëtaren e…