Formacionet: Crystal Palace-Arsenal

28 dhjetor 19:01

Sonte (e enjte) nga ora 21:00 zhvillohet ndeshja e fundit e javës së 20-të në Premier Ligë.

Skuadra e Crystal Palace e pret Arsenalin e Arsene Wenger. Për mysafirët në këtë ndeshje nga fillimi pritet të luajnë dyshja shqiptare Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Fabio Capello i ka akuzuar lojtarët e Bayern Munchenit se…